סניף ראשי: אצטדיון טדי, ירושלים.
טל: 02-6481144

מערכת שיעורים

25/04/2017
מערכת יום הזיכרון לחללי צהל 30.4 - סניף הדר בלבד!!!
20/04/2017
מערכת מיוחדת לערב יום השואה, יום השואה, ערב יום הזיכרון, יום הזיכרון ויום העצמאות. סניף מלחה בלבד!!!!
16/04/2017
מערכת מעודכנת סניף מלחה 26.3.17 - לחצו כאן
13/03/2017
מטי מועדוני כושר המומים וכואבים את מותה של רבקה דויטש, אשר נהרגה בתאונת דרכים. רבקה היתה מדריכה מדהימה, אך יותר מכך אדם צנוע, טוב לב, עם יכולת נתינה אין סופית ואהבה גדולה לזולת. רבקה תחסר לנו ולמתאמנות המסורות שלה מאוד. זכינו לפגוש ולעבוד עם מלאך ליבנו עם משפחתה וחבריה. היא תשאר נצורה בליבנו. יהיה זכרה ברוך מטי ואיל וצוות מטי מועדוני כושר
08/02/2017
בקרוב.. מכון לייזר ושיזוף בקומה החדשה של סניף הדר. מחירים סופר מיוחדים לרגל הפתיחה! לפרטים: 02-6712121
08/06/2016
מנויי קניון הדר בקרוב תהנו מחווית אימון יוצאת דופן!! בימים אלה אנו עובדים על שדרוג המכון! שווה לחכות!
חדר הכושר > צוות המאמנים

צוות המאמנים העומד לרשותכם במשמרת ובאימונים אישיים:

אראל אולי

עם נסיון של 7 שנים כמתאמן, ושנתיים כמדריך, אראל עובד בחדר הכושר כבר שנה וחצי. הצלחותיו  הטובות ביותר עם מתאמנים נרשמות בתחום העלייה במסת שריר וירידה במשקל.

 

בן נהרי

עם ותק של 6 שנים בעולם הכושר, שנתיים כמדריך, ושנה כמדריך בחדר הכושר. בן ילווה אתכם בכל מה שקשור לתוספי מזון, תזונה, ירידה במשקל ועליה במסה.

 

אסף אלקובי

בעל נסיון עשיר מגיל 17 כמדריך כושר, בעברו פיקד על קורס מדריכי כושר קרבי בצה"ל. יביא אתכם לתוצאות יפות בירידה באחוזי שומן, או בעליה במסת שריר.

חנה וורצמן

חנה היא מדריכת הבוקר בחדר הכושר, והיא תמיד מעלה חיוך על הפנים. עם 4 שנים ותק בספורט וחצי שנה ותק במכון, חנה מתמצאת מאד באימונים קצרי טווח ואפקטיביים לירידה במשקל. כמו כן היא מדריכת אירובי, קיקבוקס, עיצוב הגוף ופילאטיס.

גבריאלה לסטר

ותק של 10 שנים בעולם הכושר, גבי מגיעה מאומנויות הלחימה. גבי מדריכה בפועל 4 שנים, מתוכן שנה וחצי בחדר הכושר שלנו. גבי עובדת עם משקולות,  והתמחות בפיתוח כוח  וירידה במשקל. כמו כן גבי פיתחה את שיטת הכושר SIX FIT 20

 

שמעון שווילי

אמן לחימה משולבת, מאמן MMA, ואקרובט  כ19 שנה. מאמן רציני ומקצועי שעובד כשנה בחדר הכושר.

 

עמית שאולוף

עמית מנהל ומדריך את חוג הג'וניור בחדר הכושר. עם נסיון של 15 שנים בספורט (אמן לחימה עם 2 חגורות שחורות), לעמית נסיון עם עשרות לקוחות אישיים, כשהתמחותו ירידה באחוזי שומן ואימוני נוער.


 

 

Designed by: DuckDesign